Секрети красивої шкіри: чим корисний драйбрашинг

Драйбрашинг — це масаж тіла сухою щіткою, який допомагає поліпшити циркуляцію крові й відлущити омертвілі клітини. У результаті механічної дії вирівнюються ділянки бугристості, зменшуються прояви целюліту. Плюс такий масаж працює як скраб, роблячи шкіру м’якою та гладкою. Словом, суцільні переваги.

Кому підійде драйбрашинг

Якщо у вас здорова шкіра й немає проблем з судинами, можете сміливо практикувати цю процедуру. Утриматися варто власницям чутливої, тонкої шкіри, а також при варикозному розширенні вен, наявності онкологічних, дерматологічних захворювань, пошкоджень шкіри (ран, опіків, запалень). Якщо у вас вікова або чутлива шкіра, тоді краще зупинити вибір на м’якому пілінгу або скрабі.

Читайте також. Як обрати гель для душу: враховуємо склад, аромат, тип шкіри

На який ефект очікувати

Точно можна сказати, що драйбрашинг надає ефект загального розслаблення, відлущує епідерміс і покращує циркуляцію крові. У результаті зменшується набряклість, шкіра отримує більше живлення, набуває сяйва та гладкості. А ще, як і будь-яка ексфоліація, драйбрашинг допомагає запобігти вростанню волосся та закупорці пор.

Шанувальниці цієї процедури також стверджують, що вона може стимулювати відтік лімфи. Але тут, ймовірно, спеціальний лімфодренажний масаж буде результативнішим. Схожа ситуація і з детоксом: виведення токсинів з організму забезпечують печінка й нирки, і драйбрашинг навряд чи може вплинути на їхню роботу.

А ось щодо целюліту, то тут треба розуміти, що масаж сухою щіткою хоч і дає візуальний результат, зменшуючи бугристість, але він тимчасовий, і на саму жирову тканину не впливає.

Читайте також. Лімфатична система: відновлення та очищення

Порядок виконання масажу сухою щіткою

Процедура виконується обов’язково на суху шкіру до прийняття душу. У процесі драйбрашингу ви можете помітити легке почервоніння шкіри — це нормальна реакція на розігрів і посилення кровообігу. Проте рухи мають бути у міру інтенсивними й досить м’якими — орієнтуйтеся на власні відчуття. Дискомфорту бути не повинно.

  1. Круговими рухами масажуйте руки: починаючи від кистей, вгору до плечей.
  2. Плавно переходьте до шиї, захоплюючи ключиці.
  3. Уникаючи надмірного напруження, акуратно помасажуйте живіт.
  4. Перейдіть до пальців ніг і ступень.
  5. Поступово піднімайтеся вгору, масажуючи ноги широкими та плавними рухами з комфортною інтенсивністю.

Після масажу необхідно прийняти душ, щоб змити відлущені клітини. А завершити процедуру — зволоженням шкіри з будь-яким засобом (гелем, молочком, кремом). Це зробить шкіру м’якою та попередить лущення.

Що вибрати:

Яку щітку вибрати

Для домашнього масажу підійде щітка з натуральним ворсом і дерев’яною основою. Нічого особливого в цьому аксесуарі немає — можна вибирати будь-який, відповідний по дизайну та ціні. Ось кілька варіантів з EVA.UA:

  1. Кругла щітка UTerra Native — компактна модель з ремінцем для руки, натуральною свинячою щетиною та м’якими масажними елементами.
  2. Щітка від UTerra Native — аналогічна за властивостями, тільки з ручкою замість ремінця.
  3. Щітка UTerra Native 2 в 1 зі зручною ручкою та двома робочими сторонами: з щетиною й масажними елементами.

Особливого догляду інструмент не вимагає: після кожного використання щітку достатньо промити водою та просушити природним способом.

Цікаво на тему. Обгортання: удар по проблемних зонах вашого тіла

Як часто робити масаж

Залежно від типу вашої шкіри проводити драйбрашинг можна 1–2 рази на тиждень. Якщо шкіра ніжна, можливі почервоніння або легке поколювання — це нормальна реакція. А ось стійке почервоніння, печіння можуть свідчити про надмірну частоту або інтенсивність.

Масаж сухою щіткою, або драйбрашинг, пропонують багато спа-салонів, але це якраз та процедура, яку легко зробити самим. Сподіваємося, результат вам сподобається так само, як і сам процес.

Коментарі

Коментарі сайту
Коментарі facebook
  1. Ирина

    Хорошая вещь, советую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Для даної сторінки обговорення закритіsdfsf