Лімфатична система: відновлення та очищення

24 години на добу на благо нашого здоров’я працює лімфатична система. Складний «механізм» відповідає за імунітет. Він виводить з організму отруту и продукти  грибків, найпростіших бактерій.

У буквальному сенсі слова лімфа – це жива вода нашого організму. Вона утворюється лімфатичними капілярами, вузлами, судинами, стовбурами, протоками і міжклітинною рідиною.

Лімфатична система людини працює за своєю власною схемою. Відтік лімфи відбувається зверху вниз. Ключове місце в лімфатичній системі займають лімфовузли, це фільтри і своєрідні відстійники нашого організму. Кожен день з повітрям і їжею ми отримуємо порцію токсичних речовин, імунітет бореться з бактеріями, вірусами та інфекціями, а понад мільярд клітин нашого організму оновлюється.

І ось, весь цей коктейль з токсинів, відмерлих клітин і бактерій спрямовується з лімфою в лімфовузли. Саме тут виробляються лімфоцити і знешкоджують все «сміття» в організмі. Ми з вами щодня виконуємо завдання, прискорюємо обмінні процеси і лімфоток, організм вже готовий і хоче позбутися всього непотрібного, але, на жаль, шляхи виведення перекриті. Всі ці відходи вимушені шукати інші шляхи виходу, наприклад шкірні покриви.

І ось вам результат, раптові почервоніння, свербіж, і навіть вугрі. Є вірогідність загострення будь-яких хронічних захворювань цистит, молочниця, алергія. Про що це нам говорить? Про те, що ми на правильному шляху і процеси оздоровлення запущені.

Довідка: при порушенні роботи лімфатичної системи, до 80% шкідливих речовин не фільтрується, а накопичується в міжклітинному просторі, відбувається забруднення протоків

Тут же йде навантаження на печінку, кишечник і нирки. Уявіть, ці органи змушені постійно працювати в посиленому режимі.

Потрібно допомогти! Необхідно налагодити відтік міжклітинний рідини, шляхом очищення русла і лімфатичних судин.

Заглибимося в тему? Давайте, все будемо робити з розумом.

Щоб об’єктивно оцінити стан організму потрібно дещо знати.

Точки викиду лімфи – це головні плацдарми позбавлення від забруднень.

Слизові оболонки

Піхва (у жінок) і уретра (у чоловіків). Перше місце висадки мертвих бактерій назовні. Уявімо, в організм прокрався гриб, паразит, вірус, бактерія. Лімфовузли відразу включаються в роботу, лімфатична система жене перероблений матеріал на вихід. Результат – виділення.

Що робимо ми? Одну пігулку, іншу… але лікуємо не першопричину, а симптом. Вороги при цьому залишаються і спокійно живуть  в кишечнику, в печінці, в нирках.  Безумовно, таблетки працюють (часто сильно б’ють по печінці). Дня три є ефект, ви очистилися від слідів боротьби організму з грибами і інфекціями. ЗІ СЛІДАМИ! А живі бактерії і гриби так і сидять в ваших тканинах! Вихід один – піднімаємо імунітет – чиста лімфатична система, і здоровий лімфовузол!

Кишечник

Виділення отрути бактеріями  йде повним ходом, тисячі відкритих лімфовузлів вистилають кишечник. Болі, спазми, різні розлади – теж результат боротьби лімфатичної системи. Терміново – піднімаємо імунітет.

Потові залози

Ще один потужний інструмент очищення. Отруту, гормони, токсини організм виводить через потові залози. Наші пахви, повинні працювати на нас, а ми, що робимо? Правильно, користуємося дезодорантом 24/7. Проблема вирішена, ура! Поту немає – шляхи викиду перекриті.

Результат, залози закриті, отрути нікуди не поділися, лімфатична система шукає шляхи очищення, жене далі. Наступна зупинка – молочна залоза. І ось вам результат – забруднення лімфи, мастопатія.

Порада: якщо не можете без дезодорантів, то хоча б не використовуйте цілодобові і тижневі версії, дайте організму працювати правильно. Ми повинні потіти!

Піднімаємо імунітет і не блокуємо точку скидання.

Мигдалини і аденоїди

Тут відбувається пряма боротьба лімфоцитів і антитіл, продукуються спеціальні імуноглобуліни, і ви легко повинні впоратися з хворобою. Якщо організм працює на межі, лімфоїдний орган не справляється, відбувається постійний запальний процес. І замість того, щоб очищати лімфу і лімфовузли, піднімати імунітет, ми видаляємо ці органи.

Результат – гортань і трахея відкриті, все опускається на бронхи і легені. Звичайно, ангіни більше не буде, але  буде бронхіт, трахеїт, запалення легенів.

Апендикс

Апендикс – кишкова мигдалина, імунний, фільтруючий орган, і та ж ситуація .. Запалився – видалити. Оголюємо кишечник для інфекцій. Чи більш ретельно слідкуємо за організмом?

Селезінка

Хто стикався із захворюваннями шлунка, знає, селезінка відразу збільшується, це, грубо кажучи, лімфовузол, який фільтрує кров, виробляє антитіла.

Що робити з усіма запаленнями і проблемами з лімфовузлами? Почнемо очищувати! По-перше, робимо вправи і дихальну гімнастику, дихаємо правильно – животом, більше проводимо часу на свіжому повітрі. Це допоможе трохи ліквідувати застій лімфи.

А також приймемо до уваги декілька порад:

• Лімфа не повинна застоюватися. Боріться з гіподинамією. Засиділися на роботі – встаньте і зробіть вправи.

• Свіже повітря вкрай необхідне для організму.

• Роботу печінки і кишечника потрібно налагодити.

• Контролюйте харчування і власну вагу.

Корисні продукти для лімфи:

• Грецькі горіхи. Мікроелементи і вітаміни живлять лімфатичні судини і вузли, підвищуючи їх захисні властивості.

• Морква, бета-каротин уповільнює процеси старіння.

• Морська капуста. Йод підвищує захисні властивості лімфи.

• Жирна риба. Поліненасичені кислоти, підтримують електролітичну рівновагу лімфи, еластичність і здоров’я судин.

Шкідливий для лімфи: алкоголь, сіль, консерви, ковбаси. Негативно впливає на лімфатичну систему холод.

Отже, ми трохи дізналися про нашу лімфатичну систему, зрозуміли, як треба з нею поводитися.

Будь-які проблеми в організмі: кишкові, хронічні простудні, жіночі, шкірні висипи та алергія, ендокринні порушення і навіть, депресія! пов’язані з застоєм лімфи і вимагають рішення.