Умови акції

Крок 1

Зареєструйся в особистому кабінеті та вкажи необхідні данні про себе.

Крок 2

Обери свою мету – скільки кілометрів ти хочеш пробігти (4,2,10 або 21). Протягом 4-х тижнів працюй online з експертами проекту та виконуй завдання за напрямками:
- Спорт
- Правильне харчування
- Догляд за собою

Крок 3

Веди щоденник. У своєму кабінеті (щоденнику) записуй свої відчуття та враження після виконання кожного завдання
МІЙ ЩОДЕННИК

Крок 4

Прийми виклик від EVA Women Challenge!

Крок 5

Отримай можливість підкорити 4,2,10 та навіть 21 кілометр під час забігу від партнерів проекту – Run Ukraine (www.runukraine.org) Безкоштовні забіги будуть розіграні серед учасниць EVA Women Challenge за умовами Правил (деталі www.sport.eva.ua)

Що на тебe чекає?

Тренування

Комплексна програма для заняття бігом тривалістю в 4 тижні

Правильне харчування

Рекомендації по правильному харчуванню від практикуючого велнес коуча

Психологія

Завдання по психології від практикуючого психолога, які приведуть до позитивних змін в собі

Здоров'я

Рекомендації та завдання від практикуючого фахівця anti-aging медицини

Подарунки

Виконуй челлендж, заповнюй щоденники, приймай участь в конкурсах і отримуй подарунки від лінії магазинів EVA

Спільнота EVA Women Challenge

Кожна учасниця проекту отримує доступ до закритої групи в фейсбук. В якій можна отримати підтримку від експертів проекту та інших учасниць

Лист вiдправлено!

Про акцію

EVA Women Challenge – програма змін з чітким планом завдань на 4 тижні у напрямках: спорт, правильне харчування, догляд за собою.

EVA Women Challenge допоможе сформувати звички здорового способу життя та покаже,як самостійно почати займатися спортом і досягти успіху.

Також EVA Women Challenge пропонує прийняти виклик та пробігти свої перші 4,2, 10 та навіть 21 кілометр під час справжніх марафонів в містах України від Run Ukraine:

Київ – 03-4.04.20 Spring Sport Fest 2020
Львів – 14.06.20 4rd MolokiyaLvivHalf Marathon 2020
Харків – 4.10.20 Kharkiv Half Marathon 2020

Подарунки

Відгуки про проект

Дякую за чудові програми та методики, якими ви ділилися протягом проекту - це можливість відчути підтримку професіоналів та отримати поради майже від власного тренера. В неділю я виконала останее завдання - у вільноу темпі пробігла 2 км. Вирішили сполучити корисне з корисним, Ваше завдання та завдання по догляду за собоою, та зробила термо-маску від целлюліту, що під дією фізичних наватажень мала ще більший ефект. Зізнаюся, що на початку виконання завдань дуже боялась, що через вік буду відчувати втому від насиченої программами, але робила всі вправи з урахуванням своїх особливостей та після недільної пробіжки навпаки відчула приплив сил. Загалом стала почувати себе більш бадьоро та енергійно. Дякую за чудовий супровід та рекомендації!


Галина Нижник

На наступні 7 днів план готовий. Він не ідеальний і там точно будуть зміни. Але це мій перший крок до організованого харчування. Сьогодні я вже не з'їла нічого солодкого на перекус. Я пригадала, що йогурт з апельсином ще та смакота. Я не придбала нічого з жахливим вмістом цукру. І для мене це вже досягнення.


Марина Прокопець

Це блаженство!!!!!!! Нарешті я приділила час собі і своєму тілу. Крім гігієнчних процедур я ще й ароматерапію включила в вправу. Був час поміркувати, розслабитись, поспівати)))))) Чомусь в цей момент захотілось почитати цікаву книгу. Що я і зробила після прийняття ванни. Почала читати Гарі Чемпена- це те, що на сьогоднішній день мене цікавить, мабуть, це і є крок до саморозвитку і змін, тому що хочеться тепер все більше аналізувати, міркувати, діяти та ЖИТИ!!!!


Юлия Зозуля

Спасибо всем, кто организовал для нас такой марафон. Это было настоящее испытание! Вы помогли расширить свои личные границы, поверить в свои силы и быть лучшей версией себя. Огромное количество информации, которое меняет наше настоящее и соответственно будущее. Спасибо ещё раз!


Марина Шевченко

Девочки, вы суперские! Все умнички! Проект вообще обалденный. Думаю, каждой из участниц он дал много полезного!!!


Bogdana Ivanova

Спасибо за невероятную дозу радости и адреналина. Это счастье на все 360 градусов быть частью такого грандиозного проекта!


Olga Kolomiiets

Я в восторге! Для себя лично открыла новую дистанцию, с нетерпением жду Львов. Своим опытом замотивировала многих подруг, которые теперь тоже захотели приобщиться к бегу и тоже попробовать свои силы в забеге. Спасибо вам за такую чудесную возможность стать лучше и здоровее!


Evgenia Candy

Була мрія пробігти марафон. Але мрія так і залишалась мрією. Цей проект просто впав мені з неба. Разом, коли є підтримка, почати займатись набагато легше. А тут і поради спитати можна. А коли бачиш результати і враження дівчат - хочеться і собі досягнути більшого. На другий тиждень від старту проекту відчула просто внутрішнє бажання піти побігати (тренуюсь поки що на біговій доріжці).


Tanya-Freetany Shpachynska

Сегодня делала замеры основных параметров тела, меня очень порадовал тот факт, что я в талии стала тоньше на 4 см, это не может не радовать, ведь сезон купальников уже скоро!!! Наши тренировочки очень действенны!


Evgenia Candy

Глазам не поверила: минус шесть килограмм. Ноги перестали отекать. Это связано скорей всего с диетой, она мне подходит. А тренировки добавили выносливости, энергии для ежедневных дел. И колени перестали болеть!!! Даже работу решила поменять, двигаться дальше! Спасибо! Вы укрепили силу воли!


Наталья Кириченко

Утро начинается не с кофе 😊 Пробежка с 3 подходами упражнений на пресс, ноги, ягодицы и отжимания. Жду новый сезон с нетерпением


Evgenia Candy

Я уже успела получить эту невероятную коробочку. В ней так много-много всего нужного. Огромное спасибо, Eva! За такую идею, которая невероятно стимулирует быть лучше с каждым днём, за ценнейшие советы по всем направлениям, за то, что каждый день с нетерпением ждёшь нового профессионального задания! Всем успеха и упорства!


Olga Kolomiiets

Наші експерти

Олена Глєбова

Експерт у напрямку «Спорт»

  • Майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики;
  • Чемпіонка Європи;
  • Дворазова чемпіонка Світу;
  • Фіналістка Паралімпійських ігор Лондон 2012 і Ріо-де-Жанейро 2016 р. 
  • Фіналістка Чемпіонату Світу в Лондоні 2017р

Анна Корнилова

Експерт у напрямку «Здоров’я»

Реабілітолог, спортивний психолог, остеопат, кольоротерапевт, кінезітерапевт, гомеопат, голкорефлексотерапевт
Психолог

Інна Гулай

Експерт у напрямку «Психологія»

Психолог-консультант в методі позитивна психотерапія, пісочна терапія, метафоричні асоціативні карти. Досвід роботи з 2013 г.
Також психолог працює з відчуттям страху, тривоги, із самотністю, допомагає вирішити питання особистого характеру та змінити своє життя.

 

 

 

 

 

 

 

Дар’я Лєвих

Експерт у напрямку «Правильне харчування»

Лікар-дієтолог без занудства, мотиваційний спікер, автор статей та публікацій, автор благодійного проекту "Райдужна тарілка".

Без високопарних слів, тільки діі, які надихають на здорові зміни в житті. За спиною більше 15 років досвіду в медицині.
Пацієнти з 11 країн світу.
Провела більше 50 лекцій і курсів по харчуванню та здоровому способу життя.
Більше 1000 успішних кейсів з лікування від хронічних хвороб і освоєння стрункості.
Скинуто понад 700 кг, які полегшили життя пацієнтам і поліпшили їх стан здоров'я.

 

 

Партнери