• Умови акції

  Крок 1

  Зареєструйся в особистому кабінеті та вкажи необхідні данні про себе.

  Крок 2

  Обери свою мету – скільки кілометрів ти хочеш пробігти (4,2 або 10). Протягом 4-х тижнів працюй on-line з експертами проекту та виконуй завдання за напрямками:
  - Спорт
  - Правильне харчування
  - Догляд за собою

  Крок 3

  Веди щоденник. У своєму кабінеті (щоденнику) записуй свої відчуття та враження після виконання кожного завдання
  МІЙ ЩОДЕННИК

  Крок 4

  Прийми виклик від EVA Women`s Challenge!

  Крок 5

  Отримай можливість підкорити 4,2 чи 10 кілометрів під час забігу від партнерів проекту – Run Ukraine (www.runukraine.org) Безкоштовні забіги будуть розіграні серед учасниць EVA Women`s Challenge за умовами Правил (деталі www.sport.eva.ua)

  Що на тебe чекає?

  Тренування

  Комплексна програма для заняття бігом тривалістю в 4 тижні

  Правильне харчування

  Рекомендації по правильному харчуванню від практикуючого велнес коуча

  Психологія

  Завдання по психологи від практикуючого психолога, які приведуть до позитивних змін в собі

  Здоров'я

  Рекомендації та завдання від практикуючого фахівця anti-aging медицини

  Подарунки

  Виконуй челлендж, заповнюй щоденники, приймай участь в конкурсах і отримуй подарунки від лінії магазинів EVA

  Спільнота EVAWOMENCHALLENGE

  Кожна учасниця проекту отримує доступ до закритої групи в фейсбук. В якій можна отримати підтримку від експертів проекту та інших учасниць

  Про акцію

  EVA Women`s Challenge – програма змін з чітким планом завдань на 4 тижні у напрямках: спорт, правильне харчування, догляд за собою.

  EVA Women Challenge допоможе сформувати звички здорового способу життя та покаже, як самостійно почати займатися спортом і досягти успіху.

  Також EVA Women Challenge пропонує прийняти виклик та пробігти свої перші 4,2 або 10 кілометрів під час справжніх марафонів в містах України від Run Ukraine:

  Київ – 07.04.19 Nova PoshtaKyiv Half Marathon 2019
  Львів – 09.06.19 4rd MolokiyaLvivHalf Marathon 2019
  Одеса – 15.09.19 Odesa Half Marathon 2019

  Подарунки

  Відгуки про проект

  Дякую за чудові програми та методики, якими ви ділилися протягом проекту - це можливість відчути підтримку професіоналів та отримати поради майже від власного тренера. В неділю я виконала останее завдання - у вільноу темпі пробігла 2 км. Вирішили сполучити корисне з корисним, Ваше завдання та завдання по догляду за собоою, та зробила термо-маску від целлюліту, що під дією фізичних наватажень мала ще більший ефект. Зізнаюся, що на початку виконання завдань дуже боялась, що через вік буду відчувати втому від насиченої программами, але робила всі вправи з урахуванням своїх особливостей та після недільної пробіжки навпаки відчула приплив сил. Загалом стала почувати себе більш бадьоро та енергійно. Дякую за чудовий супровід та рекомендації!


  Галина Нижник

  На наступні 7 днів план готовий. Він не ідеальний і там точно будуть зміни. Але це мій перший крок до організованого харчування. Сьогодні я вже не з'їла нічого солодкого на перекус. Я пригадала, що йогурт з апельсином ще та смакота. Я не придбала нічого з жахливим вмістом цукру. І для мене це вже досягнення.


  Марина Прокопець

  Це блаженство!!!!!!! Нарешті я приділила час собі і своєму тілу. Крім гігієнчних процедур я ще й ароматерапію включила в вправу. Був час поміркувати, розслабитись, поспівати)))))) Чомусь в цей момент захотілось почитати цікаву книгу. Що я і зробила після прийняття ванни. Почала читати Гарі Чемпена- це те, що на сьогоднішній день мене цікавить, мабуть, це і є крок до саморозвитку і змін, тому що хочеться тепер все більше аналізувати, міркувати, діяти та ЖИТИ!!!!


  Юлия Зозуля

  Спасибо всем, кто организовал для нас такой марафон. Это было настоящее испытание! Вы помогли расширить свои личные границы, поверить в свои силы и быть лучшей версией себя. Огромное количество информации, которое меняет наше настоящее и соответственно будущее. Спасибо ещё раз!


  Марина Шевченко

  Девочки, вы суперские! Все умнички! Проект вообще обалденный. Думаю, каждой из участниц он дал много полезного!!!


  Bogdana Ivanova

  Спасибо за невероятную дозу радости и адреналина. Это счастье на все 360 градусов быть частью такого грандиозного проекта!


  Olga Kolomiiets

  Я в восторге! Для себя лично открыла новую дистанцию, с нетерпением жду Львов. Своим опытом замотивировала многих подруг, которые теперь тоже захотели приобщиться к бегу и тоже попробовать свои силы в забеге. Спасибо вам за такую чудесную возможность стать лучше и здоровее!


  Evgenia Candy

  Була мрія пробігти марафон. Але мрія так і залишалась мрією. Цей проект просто впав мені з неба. Разом, коли є підтримка, почати займатись набагато легше. А тут і поради спитати можна. А коли бачиш результати і враження дівчат - хочеться і собі досягнути більшого. На другий тиждень від старту проекту відчула просто внутрішнє бажання піти побігати (тренуюсь поки що на біговій доріжці).


  Tanya-Freetany Shpachynska

  Сегодня делала замеры основных параметров тела, меня очень порадовал тот факт, что я в талии стала тоньше на 4 см, это не может не радовать, ведь сезон купальников уже скоро!!! Наши тренировочки очень действенны!


  Evgenia Candy

  Глазам не поверила: минус шесть килограмм. Ноги перестали отекать. Это связано скорей всего с диетой, она мне подходит. А тренировки добавили выносливости, энергии для ежедневных дел. И колени перестали болеть!!! Даже работу решила поменять, двигаться дальше! Спасибо! Вы укрепили силу воли!


  Наталья Кириченко

  Утро начинается не с кофе 😊 Пробежка с 3 подходами упражнений на пресс, ноги, ягодицы и отжимания. Жду новый сезон с нетерпением


  Evgenia Candy

  Я уже успела получить эту невероятную коробочку. В ней так много-много всего нужного. Огромное спасибо, Eva! За такую идею, которая невероятно стимулирует быть лучше с каждым днём, за ценнейшие советы по всем направлениям, за то, что каждый день с нетерпением ждёшь нового профессионального задания! Всем успеха и упорства!


  Olga Kolomiiets

  Наші експерти

  Олена Глєбова

  Експерт у напрямку «Спорт»

  • Майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики;
  • Чемпіонка Європи;
  • Дворазова чемпіонка Світу;
  • Фіналістка Паралімпійських ігор Лондон 2012 і Ріо-де-Жанейро 2016 р. 
  • Фіналістка Чемпіонату Світу в Лондоні 2017р

  Тетяна Анікєєва

  Експерт у напрямку «Здоров’я»

  Ревматолог, терапевт, кардіолог у клініці «Добробут».

  Є членом Європейського товариства кардіологів та Київського товариства ревматологів;

  Має 15-річний досвід викладацької діяльності в медичних університетах;

  Доктор медичних наук (шифр дисертації «Кардіологія»);

  Авторка 60 наукових публікацій, 2 монографій.

  Наташа Мусієнко

  Експерт у напрямку «Психологія»

  Практикуючий психолог, психотерапевт, астропсихолог, жіночий тренер. Автор навчального курсу про любов до себе, програми перезавантаження. Активна дружина та мама, яка знає, як можна все встигати. «Ваша самоцінність залежить лише від вас. Ви не маєте залежати від того, що хтось говорить вам, хто ви є чи ким маєте бути. Найкращі життєві зміни починаються з позитивного відношення до себе».

  Ірина Гудим

  Експерт у напрямку «Правильне харчування»

  Індивідуальний дієтолог-консультант.

  Консультант-дієтолог в спортивному клубі FIZMAT

  Засновник в "Смаки життя"

  Ольга Тернова

  Експерт у напрямку «Стиль»

  Сертифікований стиліст;
  Навчалася в школі FLAB, а також в школі Ріти Мурадової;
  Бере участь в рекламних зйомках для салонів краси;

  Партнери