Новорічний період для багатьох — своєрідна відправна точка, час підвести підсумки, проаналізувати рік, що минає, та побудувати плани на наступний. Щоб зустріти його з чистими думками та звільнити місце для нового й прекрасного, важливо попрощатися з тим, що втомлює, не приносить радості, заважає рухатися далі. У EVA Women Challenge підготували чекліст того, чого краще позбутися.
Будь-яке незавершене завдання вносить у наше життя напруженість і заважає будувати плани на майбутнє. Тож щоб початок 2021-го був натхненним, по можливості у 2020-му варто закінчити розпочаті справи. Ну, або хоча б розділити великі завдання на кілька маленьких і завершувати їх поступово. Це дає розуміння того, куди ви рухаєтеся, чого вже досягли й дозволяє планувати своє майбутнє.
Цікаво на тему. Навіщо потрібен план тренувань
Статуетки, колекції CD-дисків, старі громіздкі меблі, косметика й одяг, які не подобаються… Навколо нас дійсно багато зайвих речей, до деяких з яких ми вже так звикли, що перестали помічати. Усе це заважає зосередитися на головному та зрозуміти, що для нас дійсно важливо.
Щось із цього можна продати по оголошенню, віддати на благодійність, подарувати або просто відправити у відро для сміття. А сам процес розбору речей допоможе зрозуміти, які покупки ви зробили нераціонально, щоб у майбутньому не повторювати помилок.
Токсичними називають деяких неприємних людей, з якими з різних причин ми продовжуємо спілкуватися. Крім негативних емоцій і сумнівів, вони нічого не приносять у наше життя.
Можливо, якихось людей уникнути не вийде — це можуть бути родичі або начальник на роботі. У такому випадку почніть з того, щоб визначити їх для себе як токсичних, а потім зведіть до мінімуму контакти, створивши певну дистанцію.
А далі — найголовніше — розуміння того, що більшість зв’язків у нашому житті добровільні й залежать від нашого бажання. І якщо вам не подобається якесь спілкування, ви маєте право його обірвати й піти, нічого не пояснюючи. Так ви збережете внутрішню впевненість і звільните простір для приємного, корисного спілкування, яке надихає.
Багато жінок з дитинства привчені «терпіти» та «боротися з лінню». Через це ми не знаходимо в собі сміливості відмовити колезі в черговому проханні зробити якусь роботу, а вечорами виконуємо 90% домашніх справ. Усі ці нав’язані обов’язки диктують нам, на що витрачати дорогоцінний час і в кінцевому підсумку призводять до вигорання.
Звичайно, ми не можемо робити тільки те, що подобається. А ось визначити особисті пріоритети та розподіляти справи за часом, лишаючи місце для відпочинку та приємних моментів, — цілком. Важливі завдання, які не вписуються у ваші плани, можна делегувати. А неважливі… на те вони і неважливі, що не гідні нашої уваги.
Цікаво на тему. Корисні страви до новорічного столу
До здорового способу життя кожен з нас приходить у потрібний для нього момент, а підготовка до Нового року — чудовий привід позбутися шкідливих звичок. Почніть з малого: складіть корисне святкове меню, поставте на кухонний стіл замість печива гарну вазу з фруктами, горішками, сухофруктами. Якщо надто багато часу проводите в соцмережах, скачайте безкоштовний додаток, що контролює частоту та тривалість відвідувань. Ведете сидячий спосіб життя — прогулюйтеся вечорами після роботи або у вихідні. Звичайно, все це потрібно робити поступово, щоб не перевертати своє життя з ніг на голову. Тому в списку ваших незавершених справ повинно бути не «Позбутися від шкідливих звичок», а детальні пункти, наприклад:
Звісно, це все умовно. Ви можете скласти власний перелік і додати до нього те, що дійсно хочете подолати. І обов’язково намічені терміни реалізації — коли ви плануєте впровадити нові звички. А далі поступово, крок за кроком змінюйте своє життя. Чим плавніше це робити, тим менша ймовірність того, що ви покинете цю затію.
А ми бажаємо успіхів і нехай у вас все вийде!
Цікаво на тему:
У наших розсилках — поради щодо тренувань, догляду за здоров’ям і красою. Приємні сюрпризи та безліч корисного контенту!
Коментарі покищо відсутні
Для даної сторінки обговорення закритіsdfsf