Чому варто спробувати свої сили в марафоні

Якою б не була ваша першочергова мета, з часом заняття бігом мотивують на те, щоб поставити собі більш серйозні цілі. Хтось лише мріє про участь у марафоні, а інші — сміливо втілюють її в життя. Щоб успішно подолати дистанцію, долучайтеся до EVA Women Challenge: наші експерти допоможуть добре підготуватися та здійснити ваш перший забіг. А для тих, кому не вистачає мотивації, наводимо лише кілька причин для того, щоб спробувати свої сили в марафоні.

Бути в гарній формі

Для учасників марафон розпочинається не біля стартової лінії, а задовго до цього — з підготовки. До неї входять регулярні пробіжки, інтервальні тренування та різноманітні вправи, що виконуються у бігові та небігові дні. Усі разом вони готують тіло до марафону, а разом із тим — підтримують його у гарній формі, даруючи відмінне самопочуття.

Ставити цілі й досягати їх

EVA WOMEN CHALLENGE

Марафон — це своєрідний виклик. Багато з тих, хто беруть участь у ньому вперше, хвилюються, чи добіжать до кінця, чи не зійдуть з дистанції. Усе вдасться, якщо ретельно підготуватися: тренуватися, правильно харчуватися. І коли ви все-таки добіжите до фінішу, то відчуєте, що здатні на все. Це мотивує на те, щоб поставити собі ще більш грандіозну ціль, на яку раніше не наважувалися, і нарешті втілити її.

Спалювати зайві калорії

Вважається, що година бігу допомагає спалити від 250 до 850 кілокалорій. А тепер помножте середню кількість на той час, який ви присвятите підготовці. Додайте фізичні вправи, правильне харчування. Коментарі зайві, згодні? Більше про те, як заняття допомагають в боротьбі з зайвою вагою, дізнайтеся зі статті «Чи можливо кардинально схуднути завдяки бігу».

Отримувати нові враження

Марафон — це не просто забіг, а справжнє свято, на яке приходять і спортсмени, і гості, щоб підтримати тих, хто біжить. Довкола безліч щасливих людей, які радіють, посміхаються, ви відчуваєте себе причетними до чогось особливого. Ще більш неймовірне піднесення ви відчуєте, перетнувши лінію фінішу.

Знайомитися з людьми, що поділяють ваші інтереси

Біг — це, як правило, індивідуальний вид спорту. А підготовка з EVA Women Challenge та участь у марафоні дають можливість познайомитися з новими людьми, які поділяють ваше захоплення. Спілкуватися з нами та іншими дівчатами, котрі займаються, ставити свої питання та отримувати підтримку ви можете в нашій затишній Facebook-групі.

Тож бажаємо приємних тренувань та успішних забігів!