Важлива деталь: як правильно доглядати за бровами

З того часу, як у світі почався справжній brow-бум, дівчата встигли спробувати на собі тоненькі брови-ниточки та чітко окреслені графічні. А сьогодні, коли на повістці дня — натуральність, все більш актуальним стає догляд за бровами, щоб вони виглядали природними, достатньо густими та робили погляд виразним. Ми підготували для вас кілька простих порад, виконуючи які, ви легко отримаєте бажаний результат.

Очищення

Кожного разу, коли знімаєте макіяж, не забувайте пройтися ватним диском із засобом для демакіяжу по бровам. Найкраще для цього підходять засоби для зняття мейку з очей. Протирайте брови у напрямі від перенісся до скронь. А потім очистіть все обличчя засобом для умивання.

Ваші помічники

Розчісування

Щоденне розчісування допомагає не тільки приборкати неслухняні волоски, але й масажує шкіру, завдяки чому корені брів отримують більше живлення. Ця порада актуальна для всіх, а особливо — для тих, хто бажає позбавитися ламкості та рідкості брів.

Ваші помічники

Зволоження та живлення

Підживлювати корені та доглядати за самими волосками варто завжди, а не лише тоді, коли бровам бракує об’єму. Для цього під час розчісування наносьте на брови спеціальну олійку. Щоб вона встигла поглинутися, виконуйте процедуру не менш як за годину до сну.

Ваші помічники

Корекція

Навіть якщо ви періодично робите професійну корекцію, вдома потрібно підтримувати створену майстром форму. Швидкість відростання волосків у всіх індивідуальна, тому уважно придивляйтеся до своїх брів і по мірі необхідності видаляйте зайві волоски.

Тут важливо зосередитися на тому, щоб прибрати зайве довкола брів та не зачепити те, що не треба. Для цього перед вищипуванням розчешіть і підведіть брови як завжди, тільки трохи ширше. Це буде гарантувати, що ви не видалите більше, ніж потрібно. У зоні між бровами видаляйте лише ті волоски, які ростуть безпосередньо на переніссі та не підходьте надто близько до початку брів, щоб не збільшити простір між ними.

Лайфхак. Іноді виникає необхідність просто підрізати надто довгі волоски. Для цього зручно користуватися манікюрними ножицями.

Ваші помічники

Макіяж

Якщо вашим бровам бракує густоти, заповнити пробіли та надати їм більш виразний відтінок можна за допомогою тіней, олівця або помадки. Вибираючи відтінок, зважайте на те, що дівчатам з темним волоссям пасують брови на три тони світліші, а зі світлим — навпаки. Щоб зафіксувати форму та подовжити стійкість макіяжу, поверх нього в напрямку росту волосків наносьте прозорий фіксуючий гель.

Ваші помічники

Сподіваємось, наші поради допоможуть вам зробити брови бездоганними — такими, про які ви мріяли! А все, що необхідно для догляду, корекції та макіяжу, знайдете в EVA.UA!

Коментарі покищо відсутні

Коментарі сайту
Коментарі facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Для даної сторінки обговорення закритіsdfsf