Будь різною! — з новою лінійкою фарб від Syoss

Блонд буває різним. І кожна жінка має свій унікальний відтінок. Щоб споживачі могли отримати вдома свіжий колір блонду як після салону, бренд Syoss випустив нову лінійку фарб з додатковим маркуванням на упаковці.

За допомогою Syoss Blonds ти зможеш вдосконалити свій блонд: отримати попелястий або яскравий колір салонного рівня. Бренд вдосконалив формулу, тож тепер продукція зафарбовує до 100% сивого волосся та забезпечує до 70% менше ламкості волосся. Для інтенсивного блонду без сірих та жовтих променів.

Обирай свій відтінок

В лінійці представлені три основні відтінки для блонду.

  • Limonous — світлі відтінки, що надають волоссю внутрішнього сяйва;
  • Cool & Ashy — трендові холодні відтінки без жовтизни;
  • Pure blond — чистий білявий колір завдяки ефекту максимального освітлення.

Визначай потрібний відтінок за допомогою спеціального маркування на упакуванні, і ти отримаєш насичений та свіжий колір як після салону, що тримається до 10 тижнів!

Ефект досягається завдяки унікальним характеристикам фарб Syoss:

Професійна система проти шкоди волоссю. Відновлює розірвані зв’язки та згладжує поверхню волосся для вдосконалення його якості, яку ти можеш побачити та відчути.

Концентровані блонд-пігменти. Глибоко проникають у фібри, щоб нейтралізувати жовтизну та забезпечити фарбування 100% сивого волосся.

Оновлюй блонд зі Syoss

Коротка інструкція для фарбування в блонд. Розповідаємо, як досягти кольору як після салону:

Крок 1. Підготовка та змішування

Підготуй волосся, накрий одяг та надягни рукавички. Вдави кольоровий крем у пляшку-аплікатор з лосьйоном для проявлення. Ретельно збовтай.

Крок 2. Використання

Нанеси фарбувальну суміш на сухе немите волосся. Зафарбовуй пасма одне за одним. Фарбу слід розподіляти рівномірно на все волосся. Залиш на 30 хв чи на час, вказаний на упакуванні.

Крок 3. Змиття

Ретельно промий волосся теплою водою, поки вода не стане прозорою. Скористайся шампунем-кондиціонером для об’єму від Syoss, щоб підняти рівень свого свіжого блонду.

Крок 4. Оновлення кольору

Щоб приховати сірі корені між двома фарбуваннями, ми рекомендуємо використати тонувальний спрей Syoss Root Retoucher для відростання.

Знайди свій унікальний блонд!

Syoss допоможе тобі у пошуках себе та свого блонду, адже має широку лінійку фарб для білявок. А підказки та таблиці на упаковці допоможуть тобі прийняти правильне рішення.

Коментарі покищо відсутні

Коментарі сайту
Коментарі facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Для даної сторінки обговорення закритіsdfsf