Зима — час робити домашні пілінги

Якщо вашій шкірі не вистачає гладкості, рівного тону та здорового вигляду, спробуйте домашні пілінги. Тим більше, що зима — вдалий час для цього, адже в цей період сонце не таке активне, й молоді клітини шкіри не потерпатимуть від шкідливого ультрафіолету.

Як працюють пілінги

Верхній шар нашої шкіри (епідерміс) містить ороговілі клітини, котрі, з одного боку, захищають її від зовнішніх подразників, а з іншого — заважають регенерації. Пілінги допомагають видалити шар мертвих клітин і запустити процеси оновлення. А якщо до складу засобу, який ви будете використовувати, входять ще й корисні компоненти (зволожувальні, антиоксидантні тощо), то така процедура подарує ще кращий результат.

Як правильно робити домашній пілінг

У домашньому догляді використовуються лише м’які засоби, які не потребують особливої підготовки. Головне — якісно очистити шкіру від косметики молочком або міцелярною водою, а потім — умитися своїм звичайним засобом. Після цього можна робити пілінг.

Краще за все для пілінгу обрати вечірній час, щоб до ранку шкіра встигла адаптуватися після «стресу». Механічні пілінги та скраби слід наносити на вологу шкіру після вмивання, а хімічні (в тому числі — на основі кислот) — на суху.

Види домашнього пілінгу

  • Маска-плівка

Ідеальний варіант для шкіри, схильної до утворення чорних цяток. Обережно знявши плівку, ви видалите і чорні цятки, і шар омертвілих клітин. Такі маски зазвичай підходять для всіх типів шкіри, а засіб Elizavecca Face Care Hell-Pore Clean Up Mask з вугіллям ще й виводить токсини, зволожує та активізує вироблення колагену.

Маска-плівка

  •  Пілінг-скатка

Такі засоби містять у своєму складі дві основні речовини: перші м’яко розчиняють забруднення та відділяють ороговілі клітини, другі — целюлозні — збирають та видаляють їх. А пілінг-скатка Belita MEZOcomplex, окрім очищення, також зволожує, захищає від передчасного старіння та надає обличчю сяяння.

Мезопілінг

  •  Скраб

Ймовірно, найвідоміший засіб для очищення шкіри від ороговілих клітин. Принцип його дії полягає в абразивних часточках, котрі механічно шліфують шкіру. Скраб підходить для жирної, нормальної та комбінованої шкіри. Не підходить — власницям чутливого, сухого та проблемного типів.

Добре, якщо до складу вашого засобу, окрім іншого, будуть входити корисні компоненти, як, наприклад, скраб MAY face TERMAL WATER з киснем та термальною водою.

пілінг-скраб

  •  Кислотні пілінги

Кислотний догляд — ефективна салонна процедура, яку сьогодні можна виконувати й удома. Відмінність домашніх засобів полягає у меншій концентрації кислот, тому вони цілком безпечні. Такі пілінги слід робити лише взимку, а вдень обов’язково захищати обличчя від ультрафіолету (ВВ-кремом або звичайним з SPF).

Корейський пілінг-тонік з фруктовими кислотами Elizavecca м’яко видаляє омертвілі клітини, запускає процеси оновлення, освітлює пігментацію, постакне, нормалізує жирність шкіри.

Кислотні пілінги

І найголовніше: вже після першого використання пілінгу можна помітити ефект, але найкращий результат досягається тоді, коли процедура виконується регулярно. Подаруйте своїй шкірі трохи більше уваги — і вона неодмінно віддячить вам своєю красою та доглянутістю.