Вітаємо переможницю третього етапу проекту!

Вітаємо переможницю третього етапу проекту!

Любі дівчата, за час проекту ви показали неймовірну жагу до перетворень та отримали фантастичні результати. Кожна з вас отримала перемогу над собою, і ми пишаємося вами! Та головна переможниця третього етапу тільки одна, і ми готові назвати її ім’я.

Вітаємо Галину Ніжнік з перемогою!

“Останнім часом я почувалася не такою життєрадісною, як раніше. У мене понизилася самооцінка, я турбувалася з приводу свого віку та самотності. Коли я зареєструвалася на проект, то особливо хотіла дізнатися поради від експерта з психології. Я звикла все тримати в собі, тому спочатку для мене було важко відкрито писати свої думки незнайомій людині. Та зовсім скоро я вже навіть не замислювалася про це і вільно ділилася своїми переживаннями. Кожне завдання стало для мене викликом і змусило вийти з зони комфорту, але я повірила в себе і знайшла внутрішні сили. Я зрозуміла, що потрібно приймати свої почуття, а не відвертатися від них.

Я вдячна кожному з експертів за їх поради та мотивацію. Завдяки їм я отримала підтримку, якої мені так давно не вистачало.

Проект дав мені можливість почати прямо зараз і не чекати, поки настане “понеділок”. Тому кожній з дівчат я рекомендую не шукати відмовки, а прийняти рішення почати діяти. Неможливо стати іншою людиною, але стати кращим може кожен.

Я вдячна проекту Eva Women Challenge, що дав мені можливість почати жити спочатку.”

Сподіваємося, що проект допоміг вам знайти внутрішню мотивацію, щоб розвиватися та працювати над собою й далі. Пам’ятайте, що справжня краса жінки не в її зовнішності, а в любові до себе!