• Подарунки учасникам проекту EVA WOMEN CHALLENGE

  Головна Новини Подарунки учасникам проекту EVA WOMEN CHALLENGE

  Для того, щоб заняття спортом та ваші неймовірні перетворення були не тільки вражаючими, а ще й мотивували на ще більші звершення партнери проекту EVA WOMEN CHALLENGE підготували неймовірні подарунки.

  Щонеділі на активних учасників, які регулярно заповнюють щоденники та виконують всі завдання від експертів, очікують приємні подарунки від ТМ Dove та Rexona. Зацікавились? Давайте дізнаємось, які ж сюрпризи на вас очікують:

        

  Подарунки для категорії «Спорт»

   

  Неймовірно чуттєвий кокосовий набір для догляду за собою від Dove, який зробить вашу шкіру ніжною та шовковистою. Але це ще не все. В середині набору ви знайдете маленький сюрприз у вигляді браслету. Він доповнить ваш образ та стане гарною прикрасою на кожен день!

  Подарунки для категорії «Психологія»

   

  Річний запас дезодорантів Rexona. З ним ви будете відчувати себе впевнено у будь-якій ситуації: незалежно від того чи займаєтесь ви спортом, збираєтесь на прогулянку або на якісь захід.

       

         

  Подарунки для категорії «Здоров’я»

   

  Набір по догляду за собою з кокосом від Dove подарує вам гарний настрій та відчуття легкості. Кокос добре живить і відновлює шкіру, засоби для волосся запобігають появу ламкості і посічених кінчиків. Це відмінний набір для тих, хто прагне відновити шкіру та підтримати її пружність.

  Подарунки для категорії «Правильне харчування»

   

  Подарунковий набір Dove з зеленим чаєм та квітками сакури подарує м’якість, заспокоїть та зволожить шкіру. Косметичні засоби добре підійдуть усім типам шкіри, а неперевершений та ненав’язливий аромат з нотками екзотики неодмінно прийдеться вам до душі.

     

  Ну що, красуні, гайда виконувати завдання та заповнювати щоденники, щоб отримати можливість стати володаркою такого чудового презенту!