Комплекси вправ для домашніх тренувань

У період карантину всім бажано залишатися вдома, щоб запобігти розповсюдженню інфекції та захистити своє здоров’я. Ранкові пробіжки наодинці із собою в місцях, де немає скупчення людей, – відмінна можливість підтримати свою фізичну форму та зміцнити імунітет. Але якщо ви не бажаєте зайвий раз виходити на вулицю, можна тренуватися вдома. Багато спортсменів перейшли у режим домашніх тренувань, які так само допомагають залишатися у гарній формі.

Якщо ви слідкуєте за нашими новинами у Facebook, то напевно помічали, що ми давали поради щодо вправ, які ви з легкістю зможете повторити вдома. Але, щоб вам було зручніше, ми вирішили поєднати всі вправи в одному місті.

Перед тим, як приступити до тренування, бажаємо дати вам декілька порад:

  1. Всі вправи слід повторювати 15-30 разів;
  2. Робити 2-3 підходи до кожної вправи;
  3. Якщо у вас немає спеціального спортивного інвентаря, його можна з без проблем замінити, наприклад, заміть гантелей можна взяти пляшки з водою;
  4. Слідкуйте за своїм самопочуттям та не намагайтеся вижати максимум з тренування. Займайтеся в комфортному для вас режимі;
  5. Не забувайте робити розминку та заминку.

Вправи на кожен день

Обирайте один з циклів вправ та приступайте до тренування!

Займайтеся фітнесом  вдома із задоволенням, адже незабаром карантин закінчиться та розпочнеться спекотне літо, яке ми просто забов’язані зустріти здоровими та стрункими!