Необхідна кухона техніка

комбайн

Кухонний комбайн

Натерти, нашаткувати, порізати, перемолоти, збити, перетерти – такі маніпуляції ми робимо кожен день. Кухонний комбайн, який вже давно довів свою практичність, повинен бути і на Вашій кухні. Готувати з таким помічником набагато простіше і швидше, особливо якщо у вас велика сім’я. Головне – правильно визначитися із потужністю, потрібними режимами і габаритами.

миксер

Міксер

Без нього не обійтися, якщо ви любите пекти повітряні солодощі або домашню випічку. Блендер не зможе замінити міксер на 100%, навіть якщо має насадку-вінчик.

блендер

Блендер

Цей прилад може подрібнювати на маленькі шматочки та перетворювати на пюре практично будь-які продукти. Для приготування ідеального овочевого супу-пюре чи смузі знадобиться всього кілька хвилин. Блендер також відмінно справляється з м’ясом і може частково замінити м’ясорубку, кавомолку або міксер.

пароварка

Пароварка

Що може бути корисніше за їжу, яка приготована на пару? З пароваркою можна готувати і овочі, і м’ясо, і рибу, і каші, причому, одночасно. Ви зможете готувати відразу декілька страв: окремо дитяче харчування, окремо обід для дорослих. І що важливо – при делікатній термічній обробці зберігається багато вітамінів. Покладіть складові в чаші, оберіть час і можете займатися іншими справами!

мультиварка

Мультиварка

Незамінна, багатофункціональна та універсальна. Навіть модель з базовим функціоналом самостійно готує каші, супи, овочі, запіканки. В мультиварці ідеально можна приготувати тушковані страви з мінімальною кількістю жиру. В мультиварці підкуповує простота: поклав потрібні інгредієнти, обрав режим і можна займатися іншими справами. А функція відкладеного старту приготує страву точно до вашого приходу додому. Запізнилися? Не біда! Завдяки режиму “збереження температури” їжа буде залишатися гарячою протягом декількох годин.

хлебопечка

Хлібопічка

Приготувати смачний хліб без сумнівних Е-добавок, з потрібного борошна і зерен, за цікавими рецептами допоможе хлібопічка. А ще вона замісить тісто з цільнозернового борошна для корисних вареників, пельменів та домашньої піци. Деякі хлібопічки навіть можуть варити джем.

духовка

Духовка

Запікання – один з найбільш правильних способів приготування їжі. Дуже добре, якщо духовка має декілька режимів, гриль, конвекцію і справний термометр.

йогуртница

Йогуртниця

Буде незамінна, якщо ваша сім’я небайдужа до молочних продуктів, або якщо в будинку є маленькі діти. Зараз легко знайти якісні закваски і зробити йогурт самостійно, без ароматизаторів і барвників. Іноді функцією йогуртниці оснащені мультиварки. Якщо немає ні того, ні іншого, можна використовувати звичайний літровий термос.

дегидратор

Дегідратор

Створено спеціально для тих, у кого є дача та надлишки фруктів і овочів, з яких можна робити сушки, пастилу, сушити пряні трави на зиму. У ньому можна підсушувати насіння, горішки, в’ялити м’ясо і рибу. І навіть робити цільнозернові хлібці.

гриль

Гриль

Якщо ви не можете відмовитися від смаженого м’яса або риби, використовуйте замість сковороди гриль. Продукти смажаться практично без масла, а зайвий жир стікає між канавками. Бонусом додаються дуже естетичні смужки на готовій страві.