Схема розвантажувального дня

Схема розвантажувального дня

В такий день необхідно прокинутися раніше за всіх членів родини та ще з вечора приготувати всі необхідні продукти. Ідеальним було б прокинутися на світанку, проте не потрібно сварити себе, якщо це для тебе занадто важко. Прокинься в комфортний для себе час та спробуй одразу ж знайти очима сонячні промені.

Завчасно домовся з рідними про те, що тобі потрібна буде допомога з дітьми та іншими справами. Розкажи, що плануєш влаштувати для себе розвантажувальний день та підкресли, що це для тебе дуже важливо, і ти будеш щаслива та наповнена енергією, якщо все складеться. Це чудова нагода влаштувати для дітей день з татком:)

Пробудження

Одразу після пробудження подумай про те, що день готує для тебе лише приємне та хороше. Придумай, чим ти нагородиш себе в кінці дня просто за те, що все пройшло добре. Подумай про справи, які плануєш сьогодні виконати. Якщо їх надто багато, обери 1-2 найважливіші і вибач себе, якщо не встигнеш виконати всі інші справи.

Пообіцяй собі менше працювати в цей день і більше насолоджуватися.

Фізична активність

В цей день ти можеш зробити йогу або просто солодко потягнутися та розім’ятися в ліжку. Не плануй на цей день тяжких та виснажливих тренувань, адже для них може бути недостатньо енергії.

Випий 1 склянку води кімнатної температури з 1 ч.л. лимонного соку (якщо немає протипоказань).

Водні процедури

Прийми душ. Обов’язково помий голову. Це дозволить змити все погане та неприємне з тіла. Не поспішай! Відчуй задоволення від контакту з водою.

Після душу нанеси на тіло улюблені парфуми або ароматну олійку.

Не суши волосся феном. Дай їм висохнути природно. В цей день дозволь собі не турбуватися про макіяж та зачіску.

Прийоми їжі

На сніданок приготуй корисний смузі, а через 30 хвилин випий ще склянку води. Гарною ознакою буде очищення кишечника в ранковий час.

Після смузі приготуй смачний зелений суп. Через 1 годину після їжі випий склянку лляного або вівсяного киселю.

За 1 годину до обіду випий склянку води, а за 40 хвилин – 1 склянку вівсяного киселю. На обід приготуй собі бобове пюре.

Через 1 годину після обіду випий склянку води. Через 30 хвилин випий склянку зеленого смузі. Ще через 30 хвилин з`їж жменю горіхів і сухофруктів (не цукатів). Про те, як потрібно обирати сухофрукти, ти можеш прочитати в новинах на сайті. Через 30 хвилин випий склянку вівсяного киселю.

За 1 годину до вечері випий 0,5 склянки води. За 40 хвилин випий 0,5 склянки вівсяного киселю. Приготуй вечерю, а через 1 годину після неї  випий 0,5 склянки води.

Не пізніше 8 вечора або за 2,5 години до сну приготуй смузі. Його можна випити через 30 хвилин після попередніх 0,5 склянки води.

Завершення дня

Перед відходом до сну, приблизно за 1 годину, зменш освітлення в квартирі. Залиш нічники, настільні лампи та інші неяскраві види освітлення.

Перестань перевіряти повідомлення на телефоні. Не плануй на цей час дзвінки по skype або зустрічі з друзями.

Проведи легку плавну розминку. Можна повторити ранкову.

Попроси рідних в цей день допомогти тобі з домашніми справами, наприклад, підготувати дітей до сну і вкласти їх спати або вимити посуд ввечері.

Можна використовувати звуки природи або медитативні мелодії для кращого засинання. Лежачи в ліжку, підведи підсумок дня. Можна від руки написати кілька сторінок, розповівши про свої емоції та спостереження за день.

Відзначай тільки хороші моменти

В цей день фокусуйся на нових та приємних відчуттях, кумедних моментах з дітьми, смішних картинках в інтернеті, дзвінках давніх подруг і тому подібних речах.

Якщо розум фокусується на поганому, постарайся не заглиблюватися, а відокремити ситуацію від себе, розглянути її з боку і знайти позитивне в тому, як ти розібралася з нею або хоча б намагалася.

Уяви, як очистився сьогодні твій організм, яка ти молодець, як чудово провела цей день! Навіть якщо не все вдалося, наступного разу у тебе буде досвід, і все пройде набагато краще.

Зосередься на приємних думках. Відчуй, як розслабляється все тіло.

Якщо ти прокинешся вночі від голоду, не лякайся і не свари себе. Випий води і трохи пізніше – вівсяний кисіль, якщо він залишився. З’їж трохи овочей або якусь із сьогоднішніх страв, яка залишилася.

Якщо ти будеш повторювати такі розвантажувальні дні, то поступово навчишся спокійно переносити голод і краще чути, чи дійсно він є.